Twist drill D338RN HSS
9.40mm TiN FORMAT
List price
incl. VAT
/ pce
18.23
exkl. MWST
15.32
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
14.04
exkl. MWST
11.80
€
Alle Ausführungen
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log inDescription
Specifications
| Beschichtung | TiN |
|---|---|
| DIN | DIN 338 |
| Ø h8 | 9,4 mm |
| Durchmesser | 9,40 mm |
| Gusseisenwerkstoffe | 28 |
| Kupfer, Messing, Bronzen | 75 |
| Gesamtlänge | 125 mm |
| Spirallänge | 81 mm |
| Spitzenwinkel | 118 ° |
| Stähle bis 700 N/mm² | 0,250 mm/U |
| VE | 5 |
English
Deutsch
Nederlands
