LEDLENSER Arbeitsleuchte W4R Work
List price
incl. VAT
/ pce
49.59
exkl. MWST
41.67
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
39.67
exkl. MWST
33.34
€
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log inDescription
Specifications
| Modell | W4R Work |
|---|---|
| Maße | 163 x 28 x 20 mm |
| Lichtstrom | 220/60 lm |
| Ladedauer | 2 h |
| Farbtemperatur | 6000–7500 K |
| Brenndauer | 2–9 h |
| Temperaturbereich | –20 bis +40 °C |
| Akkutyp | Li-Ion-Akku 3,7 V/760 mAh |
English
Deutsch
Nederlands
